Zaznacz stronę

Czy tworzysz w swoim życiu to co chcesz ? Czy Twoje życie wygląda tak jak pragniesz, aby wyglądało ? Czy czujesz się zadowolony z tego co masz w swoim życiu ? Czy czujesz wdzięczność za to co masz i radość z życia ? Czy jesteś spełniony w swoim życiu ? Czy jesteś kreatorem swojego życia ? Czy wstając czujesz energie i motywację do działania ? 

Świadoma kreacja swojego życia, to życie według pragnień naszego serca, to spełnianie swoich marzeń, planów, zamierzeń, to realizacja siebie w życiu.  To odczuwanie wdzięczności za to co jest i czucie energii do tworzenia takiego życia jakie chcemy, według tego co nam podpowiada serce. Przy tworzeniu tego co chcemy dobrze jest znać podstawowe prawa kreacji. Te prawa to :

PRAWO WYBORU, MOŻLIWOŚCI
Istnieje nieokreślona liczba wersji rzeczywistości, z którymi możesz się połączyć i to Ty wybierasz, czego chcesz doświadczać w swoim życiu. Wszystko zależy od Twoich decyzji i dokonywanych wyborów. Im bardziej jesteś świadomy konsekwencji jakie niosą Twoje decyzje, tym wybierasz dla siebie lepiej to czego chcesz doświadczać.

PRAWO ODPOWIEDZIALNOŚCI

Zanim jednak zamanifestujesz swój wybór na planie fizycznym, musisz wziąć pełna odpowiedzialność za to, czego doświadczasz teraz. Dopiero, kiedy uświadomisz sobie, że to Ty stworzyłeś swoje dotychczasowe życie, że to w Tobie jest odbiór tego co doświadczasz i że to Ty nadajesz temu znaczenie poprzez swoje podejście i nastawienie do ludzi, sytuacji, okoliczności, to dopiero wtedy możesz to przemienić i wybrać sposób reakcji i odbioru tego co się dzieje w Twoim życiu. Wiąże się to z następnym prawem.

PRAWO ODBIORU
To, co wewnątrz to i na zewnątrz. Odbiór świata zewnętrznego jest lustrzanym odbiciem tego w jakiej aktualnie energii jesteś i jaki jest aktywny w Tobie podświadomy program. Twoje emocje i myśli są w danym momencie dla Ciebie indywidualnym kodem, dzięki któremu łączysz się z określoną rzeczywistością. Obserwator tworzy, to co obserwuje przez siebie. Tu nie chodzi o to, że jeśli spotykasz kogoś pełnego nienawiści, to znaczy że sam taki jesteś. To znaczy, tyle że to Ty decydujesz w jaki sposób odbierzesz tą osobę i co zrobisz. Na przykład ktoś zawistny, może nas uczyć tego abyśmy wykorzystali swojego wewnętrznego wojownika i ustalali swoje granice osobiste nie dając się wykorzystywać, czy nie dali sobą pomiatać. Nie połączyć się więc z lepszą wersją życia, jeśli nie zastosujesz prawa rozwoju. Dlaczego?

PRAWO ROZWOJU
Nie jesteś w stanie kontrolować wszystkich myśli i emocji, które miewasz w ciągu dnia.
Twój nawykowy sposób myślenia i czucia jest przejawem tego, co latami nieświadomie kodowałeś w podświadomym umyśle. Tutaj zaczyna się zabawa i będzie Ci o wiele lżej, jeśli podejdziesz do tego, właśnie z taką dziecięca ciekawością i radością . Obserwuj swoje myśli i emocje, a staniesz się się świadomym obserwatorem tego co masz w sobie, Twoich schematów, reakcji, programów, które utrwaliły się w Twoim podświadomym umyśle. Im większa samoświadomość, tym większą masz moc w sobie i Twój poziom energii wzrasta , co powodu, że tworzysz to co chcesz w swoim życiu poprzez określone działania.

PRAWO DZIAŁANIA

Aby coś zaistniało energia musi pójść w ruch. Bez konkretnego działania nic się samo nie zrobi. Jeśli chcesz mieć efekty, trzeba zrobić w kierunku marzeń odpowiednie działania. Wszechświat uwielbia ludzi, którzy działają i są wytrwali w swych działaniach.

PRAWO MYŚLI

Każda myśl i wyobrażenie, w które uwierzysz że jest prawdą, to ładunek elektryczny, informacja wysyłana do pola kwantowego, do pola nieograniczonych możliwości.

PRAWO MIŁOŚCI I WDZIĘCZNOŚCI
Miłość i Wdzięczność to wysoko wibracyjna energia z przestrzeni serca. Poprzez lepszy kontakt ze swoim ciałem i otwarcie przestrzeni serca , zaczynasz emanować ogromnym polem magnetycznym, które jest wyczuwalne przez innych, zwierzęta, przez wszechświat. Wchodzisz wtedy na drogę swojej duszy, która łączy się z duchem wszechświata. Zaczynasz spełniać swoje pragnienia i realizujesz swoje marzenia, zaczynając czuć radość z samego faktu, że istniejesz, że żyjesz. Łączysz się z energią życia.

PRAWO PEŁNI
Żadna kreacja z poczucia braku nie będzie skuteczna, odczuwając wewnętrzną pustkę emocjonalną i nie zaspakajać samemu swoich potrzeb emocjonalnych, będziesz wymagać aby inni to zrobili za Ciebie. Będziesz tworzyć nadmierne oczekiwania, prosić o aprobatę i uznanie, domagać się uwagi, co tylko będzie powodowało, że pustka będzie się powiększać. Czyli samemu będziesz się skazywać na cierpienie i ból. To Ty masz dać sobie to czego kiedyś nie dostałeś w dzieciństwie, aby poczuć wewnętrzną radość. Jeśli chodzi o pragnienia to, ty masz po prostu czuć całym sobą, że wszystko, co chcesz już się dokonało – wtedy jesteś pełnią! Brak tworzy brak, pełnia pełnię. Masz zadbać o siebie dając sobie wsparcie, uwagę, zrozumienie, miłość, akceptacje, docenienie, szacunek i godność.

PRAWO ODPUSZCZENIA
Kiedy jesteś pełnia i wiesz, że wszystko się już spełniło, to odpuszczasz, relaksujesz się z pełnym zaufaniem, że wszystko właśnie dostosowuje się do nowej wersji Twojej rzeczywistości. Gdy siejesz ziarno, to nie sprawdzasz, co 10 minut, czy już przeobraziło się ono w roślinę. Uwierz, że to się dzieje i odpuść. Trzeba raz że zaufać, a dwa zawierzyć wszechświatowi, że wszystko co chcesz zrobić jest w twojej mocy. Zaufanie i wiara pozwala osiągnąć spokój umysłu, a spokój umysłu daje przestrzeń na nowe pomysły, możliwości, rozwiązania i na kontakt z świadomością serca. Spokojny i jasny umysł pozwala połączyć się z nad świadomością i nie wywołuje sztucznych emocji, które niszczą Twoje ciało.

PRAWO DOSTOSOWANIA
Masz problem z zaufaniem, że to, o co prosisz już sie wydarzyło i czeka na Ciebie? Twoim zadaniem jest tylko przestać odbierać to co jest przez przeszłe przekonania i pozwolić energii podświadomości połączyć się z Twoim polem serca, uruchamiając w ten sposób harmonijne działanie grasicy.
W fizyce kwantowej nie istnieje czas liniowy. Oznacza to, że nie wyróżnia się przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Wszystko już się wydarzyło, wszystko już jest dostępne, tylko od Ciebie zależy czy połączysz się z tym poprzez Twoje decyzje i dokonywane wybory. Twoje intencje i zamiary mają wpływ na to co tworzysz w swoim życiu. Dostosowując się do określonej wersji rzeczywistości, pamiętaj, że ona już istnieje. Poczuj jakbyś właśnie jej doświadczał tu i teraz. Zapamiętaj to uczucie i dosłownie zacznij nim żyć… A pewnego dnia…

PRAWO ZASKOCZENIA
Zaśmiejesz się głośno, bo zdarzenia, sytuacje, ludzie dostosują się do Twojego wcześniejszego wyobrażenia. Urzeczywistnisz to, co kreowałeś i stwierdzisz, że to jest możliwe. A jak raz to zrobisz i połączysz swoje wewnętrzne zmiany z tym co powstało na zewnątrz , będziesz to robić cały czas.

Jeśli czujesz zagubienie, niepewność , nie wiesz czego chcesz, masz wahania nastrojów, nie radzisz sobie z emocjami i nie wiesz  w jakim kierunku chcesz iść, to zapewne życie Ci się przytrafia, przelatuje Ci przez palce, nie ma w nim radości i chęci działania.  Jeśli nie wiesz co robić , jak zacząć , na czym się skupić, w którym kierunku iść , to napisz wspólnie dojdziemy do rozwiązania, które masz w sobie. 

 

https://prekognicja.pl/kategoria-produktu/transerfing/?ap_id=feniks